Zateplování fasád

Naše firma nabízí kompletní dodávku fasádního zateplovacího systému od přípravy podkladu, po provedení finální vrchní omítky, dodávku materiálu včetně návrhu vhodné tloušťky tepelné izolace, používání armovacích sítí, ochranných lišt atd.

Neustále zvyšování cen energii nutí majitele domů zamýšlet se nad možnými variantami snižování nákladů na spotřebu energií. U standardního rodinného nezatepleného domu 15% všech tepelných ztrát připadá na střechu, 45% na okna (z toho 20% větrání), 10% na podlahu a 30% na fasádu.

Zateplení fasády je tedy jednou z možností snížení nákladů na vytápění.Zateplují se proto jak starší budovy, které procházejí rekonstrukcí, tak objekty nové. Zateplení fasády nepřinese jen snížení nákladů na vytápění, ale i zlepšení tepelné pohody v objektu, zvýšení zvukové izolace a váš dům nakonec dostane také novou moderní fasádu. Zateplování se díky široké nabídce nových materiálů a technologií stalo nedílnou součástí moderního stavebnictví.. Pavel Carbol - specialista na stavební práce
Studio v4U

web&design

Copyright © 2012 Pavel Carbol - specialista na stavební práce